tel:777 02 27 27
Malířství, nátěry, sádrokartóny, podlahy, úklidové práce

Přesná kalkulace

Vždy přesně stanovíme koncovou cenu. Žádné doplatky, žádné vícepráce. Vše podle jasné dohody. Více...

Servis do 24h

Volejte kdykoli. Přidedeme k vám do 24h. Stanovíme cenu a začneme dohodnuté práce. Více...

Hrubý úklid zadarmo

Po vymalování provádíme vždy! hrubý úkld zadarmo. Více...

ÚKLID A ČISTOTA

Ušetříme vám práci s úklidem po malování a ostatních činnostech. Uklidíme tak, že nepoznáte, že se ve vašem bytě něco dělo. Více...

Poradenství

Nejste si jistí materiálem? Vždy vám rádi poradíme. Více...

spolehliva-firma-2016_125

Proč spolupracovat s námi…

Přesné kalkulace všech prací – nikdy nebudete překvapení cenou

Od počátku fungování naši firmy máme vytyčenou jasnou strategii. Vždy poskytujeme přesné kalkulace cen. U nás se Vám nikdy nestane, že by cena byla navýšena o jakékoli vícepráce. Přijedeme k vám, posoudíme rozsah prací a přesně vám vypočteme, kolik zaplatíte. S námi se vyhnete nepříjemným překvapením ohledně konečné ceny. Pokud se v rozsahu prací spleteme, bereme na sebe plnou zodpovědnost a platíte předem stanovenou cenu.

Zavolejte a my jsme do 24h u Vás

Chcete se pustit do rekonstrukce podkroví? Chcete vymalovat? Chcete už to mít konečně za sebou a bydlet v novém? Na nic nečekejte. Pokud nám zavoláte, do 24h jsme u vás, abychom Vám poradili, posoudili situaci a nezávazně navrhli cenu.

Hrubý úklid je u nás odjakživa zdarma

I když to není běžná praxe, my si myslíme, že hrubý úklid by měl být samozřejmostí. Odklizení zbylého materiálu, prachu, rozdroleného sádrokartonu, odřezků, krabic apod. je u nás naprosto běžné. Provedeme dílo, uklidíme a Vám předvedeme novotou vonící rekonstruovaný byt, se kterým už nemáte žádné velké starosti. Přece nechcete, aby vaším prvním krokem v novém pokoji bylo komplikované uklízení. To pro Vás rádi uděláme my.

Provedeme komplexní úklid … a vy si jeďte třeba na dovolenou

Jsme schopni provést malířské práce dokonce tak, že se nemusíte starat vůbec o nic. Stačí nám říct co a jak vymalovat a vy klidně můžete odletět do Egyptu. Váš byt vystěhujeme, vymalujeme a všechny věci vrátíme zpět, přesně na místo, kde byly předtím. Kromě čerstvě vymalovaných stěn, nepoznáte rozdíl. Všechny sošky a obrazy budete mít přesně tam, kde jste na ně zvyklí. Žádné vybalování z krabic, žádné dočišťování a umývání. Zařídíme vše tak, abyste s tím něměli vůbec žádné starosti.

Poradíme vám jak na to…

Nejste si jistí s tím, jak váš byt vymalovat? Jakou zvolit podlahu? Jestli je lepší PVC nebo plovoucí podklaha? Co je tišší, co je praktičtější a co je levnější? Se všímVám rádi pomůžeme…